Päivän nunnavitsi

Hauskoja kaskuja, anekdootteja ja Lada-vitsejä yms.
Avatar
markku
Viestit: 1098
Liittynyt: 31.3.2004 14:12
Paikkakunta: Neuvoton / Hamina

Päivän nunnavitsi

Viesti Kirjoittaja markku »

Linja autokuski ja nunna tapasivat linja autossa,nunna sanoi että minä kuolen kohta ja miestä tekisi mieli mutta vaatimukset olivat ,miehen pitäisi olla vapaa ja ilman lapsia ja koska haluan kuolla neitsyenä pitäisi p...a p..sereikään.No mies teki työtä käskettyä linja auton takapenkillä ja pani p..serereikään.Temput tehtyään mies sanoi että valehtelin minä olen naimisissa ja minulla on kolme lasta.........nunna nosti hameitaan ja sanoi olen veijo ja menossa naamiaisiin !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Vanja-eno
Viestit: 1984
Liittynyt: 25.9.2003 2:31
Paikkakunta: Bönde
Viesti:

Viesti Kirjoittaja Vanja-eno »

Ai, eiks se ollukaan Börje :?:
* ORIGINAL IS BEAUTIFUL *
"Natseilla oli järjestys. Junat kulki aikataulussa. Kahdeksalta asemalla. Oli natseilla juna. Aina tasalta siinä. Raiteilla kulki natsi." - Rauno Repomies -
Avatar
samarai
Lada kerhon jäsen
Viestit: 10463
Liittynyt: 25.9.2003 23:24
Paikkakunta: г. Тарту , Э€€P

Viesti Kirjoittaja samarai »

no tää on kanssa wanha mutta "tosi":
Etelä-Ruotsissa tapahtuneet matkailuautojen ryöstäjien ruotsalaisuuden pois sulki se seikka, että jollain lamauttavalla kaasulla nukutetut "karavaanarit" heräsivät aamulla vain pää kipeänä.. ryöstäjät olivatkin liettualaista alkuperää. :wink: :lol:
Samara. Suomesta ja Venäjältä. Sputnikista Euroon.
«Хотели как лучше, а получилось как всегда»
Vastaa Viestiin