Ladagallerian rekisteröitymis onkelma
Lähetetty: 1.6.2005 20:20
Kehen ylläpitäjään voisin ottaa yhteyttä kun en oikein pääse rekisteröitymään tuonne ladagalleriaan? Tosi outoa on nytten meneillään.
Kun rekkasin poortille, niin mailin saapuminen tais kestää 2 tai 3 päivää....nanno vois ottaa tosta mun nikistä ton alaviivan pois, niin olis parempi...joutu ton alaviivan lisäämään kun rekkasin ekan kerran silloin kun poortin mailit eivät lähteneet mihinkään suuntaanJoni kirjoitti:No ongelmahan on sellainen että kerran jo rekisteröidyin ja odottelin siinä sähköpostia mutta sitä ei tullut. Noh... jossain vaiheessa sitten kokeilin uudestaan rek. mutta valittaa että käyttäjätunnus jo käytössä. Kokeilin toista tunnusta niin tuli että mailiosoite on jo eräällä käyttäjällä.
Tuleekos sitä "aktivointi"-mailia edes?
Eikä muutenkaa suostu kirjautumaan eikä antamaan salasanaa.
No varmaa on nyt 3kk kestänytJokari_ kirjoitti:Kun rekkasin poortille, niin mailin saapuminen tais kestää 2 tai 3 päivää....nanno vois ottaa tosta mun nikistä ton alaviivan pois, niin olis parempi...joutu ton alaviivan lisäämään kun rekkasin ekan kerran silloin kun poortin mailit eivät lähteneet mihinkään suuntaanJoni kirjoitti:No ongelmahan on sellainen että kerran jo rekisteröidyin ja odottelin siinä sähköpostia mutta sitä ei tullut. Noh... jossain vaiheessa sitten kokeilin uudestaan rek. mutta valittaa että käyttäjätunnus jo käytössä. Kokeilin toista tunnusta niin tuli että mailiosoite on jo eräällä käyttäjällä.
Tuleekos sitä "aktivointi"-mailia edes?
Eikä muutenkaa suostu kirjautumaan eikä antamaan salasanaa.
No eiköhän nanno tai joku muu pysty käsin aktivoimaan ton sun tunnuksen sinne, vai?Joni kirjoitti:No varmaa on nyt 3kk kestänytJokari_ kirjoitti:Kun rekkasin poortille, niin mailin saapuminen tais kestää 2 tai 3 päivää....nanno vois ottaa tosta mun nikistä ton alaviivan pois, niin olis parempi...joutu ton alaviivan lisäämään kun rekkasin ekan kerran silloin kun poortin mailit eivät lähteneet mihinkään suuntaanJoni kirjoitti:No ongelmahan on sellainen että kerran jo rekisteröidyin ja odottelin siinä sähköpostia mutta sitä ei tullut. Noh... jossain vaiheessa sitten kokeilin uudestaan rek. mutta valittaa että käyttäjätunnus jo käytössä. Kokeilin toista tunnusta niin tuli että mailiosoite on jo eräällä käyttäjällä.
Tuleekos sitä "aktivointi"-mailia edes?
Eikä muutenkaa suostu kirjautumaan eikä antamaan salasanaa.
No sinne se varmaankin on sitten mennyt. Mutta olisihan sen pitänyt "nollaantua" kun en aktivoinnut sitä. Mutta se väittää että mulla on tunnukset sinne.Jokari_ kirjoitti: No eiköhän nanno tai joku muu pysty käsin aktivoimaan ton sun tunnuksen sinne, vai?
Jos oot muute käyttäny tota sun Hotmailin osotetta ton gallerian kanssa, niin ootko kattonu ettei toi vahvistusviesti ole menny suoraan sinne roskapostikansioon? Tai no jos on jo 3 kk kestänyt niin sehän on sieltä jo poistettu aikapäivät sitte
Ei noi foorumille tai galleriaan tehdyt aktivoimattomat tunnarit mun mielestä itsestään resetoidu, jos ei joku admini tms. resetoi tai poista niitä.Joni kirjoitti:No sinne se varmaankin on sitten mennyt. Mutta olisihan sen pitänyt "nollaantua" kun en aktivoinnut sitä. Mutta se väittää että mulla on tunnukset sinne.Jokari_ kirjoitti: No eiköhän nanno tai joku muu pysty käsin aktivoimaan ton sun tunnuksen sinne, vai?
Jos oot muute käyttäny tota sun Hotmailin osotetta ton gallerian kanssa, niin ootko kattonu ettei toi vahvistusviesti ole menny suoraan sinne roskapostikansioon? Tai no jos on jo 3 kk kestänyt niin sehän on sieltä jo poistettu aikapäivät sitte
No odotellaan sitten sitä Nannoa kun se tulee sieltä Las Vegasista.Jokari_ kirjoitti:Ei noi foorumille tai galleriaan tehdyt aktivoimattomat tunnarit mun mielestä itsestään resetoidu, jos ei joku admini tms. resetoi tai poista niitä.Joni kirjoitti: No sinne se varmaankin on sitten mennyt. Mutta olisihan sen pitänyt "nollaantua" kun en aktivoinnut sitä. Mutta se väittää että mulla on tunnukset sinne.