Autona toimii siis 1989 vuoden 1600 SL lada, taidetaan tuntea paremmin myös nimellä 2017.
Miulla oli aikoinaan 1700 lada jonka hölmöyspäissäni menin myymään. Noooh ei koira karvoistaan pääse ja menin pitkän harkinnan päätteeksi ostamaan PROJEKTI AUTON joka ostohetkellä osottautuikin melkoiseksi löydöksi.
Tässä kyseisessä "projektiautossa" on läpikäyty kori, moottori, vaimennettu sisältä ja sitämyöten vaihdettu kaikennäköistä hilpettä konehuoneeseen että sisustaankin. Joten se rojekti jäi sitten siihen koska mitään kummoista laitettavaa siis ei ole

Vielä kun osaisin lisätä kuvia tästä uudesta rakkaudestani niin saisin tiedon koko kansan nähtäväksi.
Koska olen perfektionisti omien autojeni kanssa ja mikään auto ei silmissäni ole ikinä kuitenkaan täydellinen, lähden pikkuhommista etenemään.
Mistä löytyy, löytyykö edes? Kromilistat ikkunoitten yläpuolelle, joka siis menee ikkuinoitten yllä (kun saisin vaan niitä kuvia liitettyä

Sisällä oleva kojetaulussa sijaitseva kello ei toimi, suako semmosiakaan enään mistään. Yritin googletella mutta ei sattunut ittelläni ainaskaan vastaan.
Kokeilen lukea ohjeita kuvien lisäilyyn niin ne selventävät enemmän! Vaikkei tätä kukaan seurailiskaan niin ompahan omaks iloks sittemmin todistusaineistoa että jotain on tehty!
Kiitos anteeks